O nas

Euro Spaw — początki

Nasza firma istnieje od 2007 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją niewielkich konstrukcji ze stali i aluminium. W naszej ofercie znajdowały się wózki produkcyjne, podesty i inne elementy wyposażenia przemysłu.

Rozwój firmy

Dotychczasowa działalność nie zaspokajała naszych ambicji, dlatego postawiliśmy na rozwój. Kierunek, jaki obraliśmy, doprowadził nas do ścisłej współpracy z takimi firmami jak  JCB i Sadllers Court. Przez wiele lat naszą codziennością było wykonywanie zaawansowanych elementów konstrukcyjnych do koparek i koparko-ładowarek. Kolejnym krokiem było nawiązanie współpracy z firmą produkującą dźwigi wysokoobiektowe.

Euro Spaw dziś

Do dziś zajmujemy się produkcją konstrukcyjnych części do maszyn, ale włączyliśmy do naszej oferty szeroką gamę zbiorników hydraulicznych oraz zbiorników na paliwo i AdBlue do samochodów ciężarowych. Produkcja różnorodnych zbiorników, w tym także zbiorników zamiennych, stanowiących alternatywę dla posiadaczy aut takich marek jak Iveco, Mercedes, Daf, Scania, Jelcz czy Star stała się główną częścią naszej działalności.

Euro Spaw — jakość przede wszystkim

Jakość zawsze była naszym priorytetem, dlatego z dumą prezentujemy nasze certyfikaty ISO potwierdzające, że jesteśmy profesjonalistami.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij