Blog

Najnowszy wpis

Wymiana zbiornika paliwa Powiększony zbiornik paliwa

Zbiornik paliwa o dużej pojemności w samochodzie ciężarowym pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także lepiej zaplanować trasę. Okazją do zamontowania nowego zbiornika paliwa może być konieczność wywołana choćby uszkodzeniem aktualnie posiadanego zbiornika. Nawet jeśli nie planujemy montażu zbiornika większego niż oryginalny, czy dodania drugiego, wybierając zbiornik, warto kierować się regułami, na które zwracamy uwagęCzytaj dalej „Wymiana zbiornika paliwa Powiększony zbiornik paliwa”

Zbiorniki na AdBlue

Nie wszyscy wiedzą, że AdBlue wymaga konkretnych warunków w trakcie transportu magazynowania, ale także w zbiorniku naszego samochodu. W obiegowej opinii pokutuje wiele szkodliwych mitów na ten temat. Wyjaśniamy jak jest naprawdę. AdBlue – co to jest? AdBlue na dobre zagościło w naszych samochodach i to już nie tylko ciężarowych. Jest to wodny roztwór mocznika wykorzystywanyCzytaj dalej „Zbiorniki na AdBlue”

Certyfikat ISO – co to jest?

Z informacjami na temat procedur ISO spotykamy się bardzo często. Dezorientować może nas fakt, że o ISO mówi się w bardzo różnych kontekstach. Raz dotyczy to procedur magazynowych, innym razem pojęcie to pojawia się w odniesieniu do pracy biurowej albo produkcji. O co więc chodzi z tym ISO? Już wyjaśniamy. Co to jest ISO? SkrótCzytaj dalej „Certyfikat ISO – co to jest?”


Nie przegap nowych wpisów na naszym blogu

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij